O NAS

Firma MEDiVET S.A. została założona w 1992 roku przez ludzi, którzy doskonale rozumieli potrzeby Klientów. Od początku działalności w sposób profesjonalny zajmujemy się importem i dystrybucją produktów weterynaryjnych, oferując kompleksowe zaopatrzenie. Naszym priorytetem zawsze była i nieustannie jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług – i najwyższy poziom satysfakcji Klienta.

MEDiVET S.A. z siedzibą w Śremie, koło Poznania, to firma o zasięgu ogólnopolskim – obsługujemy praktyki weterynaryjne i sklepy zoologiczne na terenie całego kraju. Do dyspozycji naszych Klientów są Biura Obsługi Klienta zlokalizowane na terenie całej Polski oraz wyspecjalizowana grupa Doradców. Współpracujemy z partnerami, którzy działają zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania (GMP) oraz Dobrą Praktyką Laboratoryjną (GLP), co gwarantuje wysoki standard i bezpieczeństwo leków.

Dysponujemy nowoczesnym centrum logistycznym znajdującym się w Panattoni Park Grodzisk Mazowiecki,  działającym w oparciu o zautomatyzowane procesy magazynowe, co ułatwia szybką i bezbłędną kompletację zamówień i w efekcie, pozwala jeszcze efektywniej obsługiwać naszych Klientów. Odpowiednio wyszkoleni kierowcy oraz nowoczesna flota w pełni monitorowanych środków transportu, zapewniają wysokie bezpieczeństwo towarów w transporcie i wysoce pożądaną terminowość dostaw. Aktywnie wspieramy branżę weterynaryjną zarówno jako Organizator i Uczestnik sympozjów, kongresów, spotkań i webinariów. Jako, że strategia firmy opiera się na koncepcji biznesu społecznie odpowiedzialnego, wspieramy również schroniska dla zwierząt oraz liczne fundacje, dla których zdrowie i dobrostan zwierząt są najważniejsze. Dzięki internetowemu systemowi transakcyjnemu, nasi Klienci mogą składać zamówienia 24 godziny na dobę. Dla Klientów preferujących kontakt bezpośredni – do dyspozycji jest Infolinia, z wyjątkowo długimi godzinami pracy.

Życzymy Państwu pełnej satysfakcji ze współpracy z firmą MEDiVET S.A.!